İletişime Geçin: 0532 460 10 24

Sinek kovucu tehlikesi

Sinek kovucu tehlikesi

Sinek kovucu tehlikesi son zamanlarda en çok karşılaşılan sorunların başında gelmektedi.Sağlık Bakanlığının yapmış olduğu çalışmalar doğrultusunda artık sinekleri yakarak öldüren cihazların kullanımı kesinlikle yasaklanmıştır.Bunun yerine daha profesyonel olan yapışkan cihazlar kullanılmaya başlanmıştır.

Sinek kovucu cihazlar genellikle kasap , restaurant , cafe , catring firmalarında sineğin çok olduğu ve baş edilmesi zor olan yerlerde kullanılan bir sistemdir.Bu sistemde amaç yemeklerin üstüne sineklerin konmasını engelleyerek sineklerin dışarıdan taşıdığı virüs ve bakterilerin engellenmesidir.Bu sayede tüketmiş olduğumuz yiyecek ve içeceklerde bakteri sorununu ve hastalık sorununu sıfıra indirmeyi hedef bilmektir.Metkim böcek ilaçlama firması olarak İstanbul ilinde bu cihazların satışını yapmaktayız ve düzenli olarak yapışkanlarının değişimini takip etmekte ve değişimini yapmaktayız.

Bir diğer sinek sorunu ile başetmede yapılması gereken işlem kokusuz sıvı işlemi olup ortamınızda belli noktalara uygulanması şeklinde olmaktadır.Bu uygulamada kireç renginde bazı noktalarda iz bırakılarak böceklerin buralara gelip ölmesine olanak sağlamaktır.Bu uygulamada da başarı oranı %80 gibi bir rakam olacaktır.

3. olarak anında çözüm diye tabir ettiğimiz uygulama ise dumanlama  şeklinde hem iç alana hemde böceğin kaynağı olan dış alana yapılan işlem olup başarı oranı %100 olarakbelirlenmiştir.Uygulama şekli bazı yerlerde yapılması imkansız olduğu için diğer 2 metod daha revaşta olmaktadır.

Metkim İstanbul ilaçlama firması olarak sizde sinek sorununuzdan kurtulmak istiyoriseniz personelimizden randevu alarak hangi uygulamanın yapılmasına gerek olduğuna keşif sonrası karar verilmesini beklemeniz gerekmektedir.

Bir sonraki makalemiz olan Sarıyer ilaçlama yazımı okuyabilir daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

metkim böcek ilaçlama www.yuceilaclama.com