İletişime Geçin: 0532 460 10 24

Sizin görmediklerinizi biz görüyoruz

Sizin görmediklerinizi biz görüyoruz

Birçok ayrıntıdan oluşan haşere ilaçlama her ayrıntının üzerinde durulması gereken bir konudur. Her haşere türüne özel etkin unsurlardan oluşan farklı ilaçlama teknikleri kullanılmalı ve başarılı sonuçlar alınmalıdır.

Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama, İstanbul’da olduğu gibi yurdumuzun birçok şehrinde ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Zararlı böcekler insanlara hastalık bulaştırır, doğal ortamı tahrip ederler ve ekonomik alanda bazı sorunların oluşmasına sebebiyet verirler. Haşerelerden kaynaklanan tüm sorunlardan kurtulabilmek için böcek ilaçlama yaptırılması gerekir.

Pire İlaçlama

Pire ilaçlama son zamanlarda en çok şikayet alınan konulardan bir tanesidir. Pireler oda sıcaklığının üzerindeki yerlerde yaşamayı çok severler. Büyük arka bacakları sayesinde ortalama 15cm kadar büyüklüğe zıplama yeteneğine sahiptir. Deri üzerine yapışıp kan emerek beslenirler ve hızlı üreme potansiyelleri sayesinde sayıları bir anda 2-3 kat artar. Bu yüzden pire ilaçlamada acele edilmesi gerekir. Geç kalındığı takdirde pireleri kontrol altına almak oldukça güçleşecektir.

Fare İlaçlama

Fare ilaçlama; sıvı, katı kimyasallar ve istasyon yöntemleri hazırlanarak yapılabilir. Katı ilaçlar direkt olarak uygulanırsa başarılı sonuç alınması güçlenecektir. Bu yüzden çeşitli tuzakların içerisine katı ilaçları yerleştirerek fare ilaçlama işini garantiye almak gerekir. Kemirgen böcek ilaçlama yaparken en tavsiye edilen yol sıvı ilaçlama yapmaktır. Püskürtme yöntemiyle veya buharlaştırma yöntemiyle bölge içerisine salınan ilaçlar tüm alanı etkisi altına alır ve fareleri etkisiz hale getirir. Bu yüzden fare ilaçlamada sıvı kimyasallar önerilmektedir.

Sinek İlaçlama

Pis alanlarda yaşamayı seven sinekler birçok hastalığın taşıyıcısıdırlar. Verem, sarılık, sıtma vb. birçok hastalık sinekler sebebiyle bulaşmaktadır. Bu yüzden bir bölgede sineklerin sıklaştığı tespit edilirse sinek ilaçlama yaptırılması gerekir. Uçan haşereleri etkisiz hale getirmek uzmanlık gerektirdiği için uzman bir böcek ilaçlama şirketinden sinek ilaçlama hizmeti alınması gerekir.

metkim böcek ilaçlama www.yuceilaclama.com