İletişime Geçin: 0532 460 10 24

Metkim Böcek İlaçlama Hizmetleri Hakkında

metkim-ilaclama-bocek-ilaclama

Metkim Böcek İlaçlama Hizmetleri Hakkında

Metkim ilaçlama firması; restaurantlar, gıda fabrikaları, oteller, alışveriş ortamları, depo alanlarında ve diğer fabrikalarda oluşan haşere sorunlarına yönelik uygulamalar yapmakta, zaman geçtikçe hizmet kapsamı alanını büyütmekte ve geliştirmektedir. Böcek ilaçlama firmamızın kullandığı yöntemler ve böcek ilaçları dünya sağlık standartlarına uygun olmakla birlikte insan sağlığı ve çevresel faktörlere zarar vermeyen WHO (Dünya Sağlık Örgütü) önerisi olan insektisit maddeler kullanılmaktadır.

Bugüne kadar standart hale gelmiş basit böcek ilaçlama yöntemleri Metkim ilaçlama tarafından tercih edilmemektedir. Basitliğe kaçmak yerine daha profesyonel bir çalışma sistemi oluşturmak adına; gözlem yapma, tespit etme, uygulama zamanı, kontrol süreci, raporlar ve son denetim aşamalarından oluşan kapsamlı bir böcek ilaçlama süreci oluşturduk. Böcek ilaçlama firmamız her zaman teknolojik gelişmeleri yakından takip eder ve her zaman müşteri taleplerini ön planda tutarak sahada iyi uygulamalar yapmak adına çalışır.

Metkim Böcek İlaçlama Firması tarafından verilen tüm hizmetler ilgili hizmet alanında uzman, bilgili ve tecrübe sahibi ziraat mühendislerinin kontrolündedir. Şirket içi eğitim sistemimizde Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan eğitimler ve Ziraat Mühendisleri Odası eğitimleri yakın kıskaca alınmakta ve ilgili kuruluşlardan belgelerini alarak başarıyla almış profesyonel kadroyla birlikte Türkiye’de ki ilaçlama firmalarına öncülük edecek türde bir hizmet vermekteyiz.

Hizmet anlayışımız insan sağlığını tehdit eden unsurları ortadan kaldırmaya yönelik uygulamalar yapmak üzeredir. Hizmetlerimizde yer alan her aşamayı sağlık standartlarını önemseyerek ve insan

sağlığını düşünerek tasarlamaktayız.

Kalite Anlayışımız:

* Öncelik her zaman müşteri memnuniyetidir.

* İnsana ve diğer çevresel faktörlere zarar vermeyen uygulamalar tasarlamak.

* Kalite hedeflerini her zaman yüksek seviyede tutmak, ölçülebilir ve uygulanabilir gelişmiş standart yakalamak.

* İlaçlama sektöründe yaşanan gelişmeleri eş zamanlı olarak hem çalışanlarımıza hem de müşterilerimize aktarmak.

* Çalışmalarda müşteriye daha ekonomik bir hizmet sunmak adına bütçesini zorlayacak problemleri tespit eden ve ortadan kaldıran önlemler almak.

* Sürekli gözlem yapan, denetimleri aksatmayan ve her zaman hatasız hizmetler sunmak.

Sunulan Hizmetler:

* Haşereyle mücadele programı

* Kemirgenle mücadele programı

* Uçan haşerelerle mücadele programı

metkim böcek ilaçlama www.yuceilaclama.com