İletişime Geçin: 0532 460 10 24

Metkim Firmasına Genel Bir Bakış

Metkim Firmasına Genel Bir Bakış

İstanbul’da  hizmet veren Metkim Böcek ilaçlama firmasına genel bir bakış yapalım. Bu yazımızda firmamızın çalışma prensiplerini, hizmet standartlarını ve hangi konularda mücadele ettiğini ele alalım.

Firmamız tarafından insanların yaşam alanlarını daha sağlıklı hale getirmek için sürdürülen uygulamalar ziraat mühendislerimizce geliştirilmektedir. Böcek ilaçlama alanında konu uzmanlarınca hazırlanan her uygulamada en düşük masraf ve maksimum verim hedeflenmektedir.

Metkim Böcek İlaçlama Firması, haşereyle mücadele alanında yasal hizmetler verebilmek için ihtiyaç duyulan tüm onayları Sağlık Bakanlığı’ndan almış legal bir kuruluştur. Hizmetleri her zaman yasal standartlara tabidir. İlaç seçimlerinde her zaman titiz davranır ve yalnızca insan sağlığına, doğal ortama ve evcil hayvanlara zarar vermeyecek türde böcek ilaçları seçer. İlaçlama sürecinde bölgede görülen haşere yoğunluğu da göz önünde bulundurularak ilaç dozu ölçülü bir şekilde ayarlanır ve zarar verecek ölçüde aşırı kullanımlara rastlanmaz. Metkim Böcek İlaçlama Firması yalnızca Dünya Sağlık Örgütü’nce uygun olduğu öngörülen böcek ilaçlarını kullanmayı tercih etmektedir.

İstanbul’un toplamda 39 ilçesine birden böcek ilaçlama hizmeti vermekte olan Metkim Haşere İlaçlama Firması 7/24 hizmet anlayışına sahiptir. Haşereler davetsiz misafirlerdir. Dolayısıyla gün içerisinde ne zaman karşımıza çıkacakları belli olmaz. Bu yüzden de gün içerisinde her saat onlara karşı destek alma gereksinimi duyulabilir. Bu yüzden Metkim ilaçlama firması olarak her saat ve gün içerisinde hizmet verme anlayışını benimsedik.

metkim böcek ilaçlama www.yuceilaclama.com