İletişime Geçin: 0532 460 10 24

Arabalarınızı ilaçlama ile temiz tutun

Arabalarınızı ilaçlama ile temiz tutun

İnsan aklına gelebilecek her türlü ortamda görülme özelliğine sahip olan haşereler arabalarda da görülebilmektedir. Huzurlu ve sakin bir şekilde yaşamak istediğiniz yolculuk haşereler sebebiyle bir işkenceye dönüşebilir. Bu yüzden araba ilaçlama hizmetiyle, arabaların temiz tutulması gerekmektedir.

“Ben aracımda hiçbir zaman haşerelerle karşılaşmak istemiyorum” diyen bir kişi periyodik olarak, düzeni bozmadan araba ilaçlaması yaptırmalıdır.

Haşere ilaçlama yapılan araç türleri: Kamyon, minibüs, otobüs, yat, gemi, tren, tır, kamyonet, otomobil, okul servisi, feribot, karavan, servis araçları, metro, tramvay.

Gün içerisinde binlerce kişinin kullanmakta olduğu toplu taşıma araçları haşere türlerinin en uğrak alanları arasındadır. Haşereler bu alanlarda sıklıkla görülürler. Özellikle uzun yol araçlarında görülen zararlı haşereler rahatsız edici birçok özelliğe sahiptir. Bu rahatsızlıktan kurtulmak için doğal bir mücadele yöntemi yoktur. Dolayısıyla zorunlu olarak kimyasal mücadeleye başvurmak gerekir.

Gemiler farelerin en sık görüldüğü yerlerdir. Bu yüzden yıl içerisinde birçok sefer gemi ilaçlama hizmetine ihtiyaç duyulur. Eğer gemilerde görülen haşerelere karşı önlem alınmazsa, fareler kısa süre içerisinde sayıca çoğalır ve gemide taşınan mallara zarar vermeye başlarlar. Bu durum büyük anlamda ekonomik kayıplar yaşanmasına neden olacaktır.

Toplu ulaşım araçlarında görülen haşereleri etkisiz hale getirmek için yalnızca Sağlık Bakanlığı’nca onay almış firmalara araba ilaçlaması yaptırmak gerekir. Metkim Böcek İlaçlama Firması olarak, araba ilaçlaması hizmetiyle de haşere sorunu yaşayan müşterilerimizin yanındayız. Firmamız hizmet talebi aldıktan en geç 2 saat sonra, araba ilaçlaması yapmak üzere sorun yaşanan bölgeye ulaşacaktır. 7/24 firmamızda araba ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz.

metkim böcek ilaçlama böcek ilaçlama üsküdar böcek ilaçlama