İletişime Geçin: 0532 460 10 24

Fare sorun olmayacak

Fare sorun olmayacak

İnsanların yaşam alanlarında görülen fare türleri birçok sorunun kaynağıdır. İstanbul Metkim Fare İlaçlama Firması tarafından sunulan hizmetler sayesinde artık fare sorun olmayacak.

Farelerde Genel Özellikleri

Farelerde boyut 5 ila 50cm arasında değişkenlik gösterir. Vücutları esnek yapıdadır. Esnek vücut özellikleri sayesinde kendi yapılarının üçte biri kadar olan ufak deliklerden bile içeri girebilirler. Dişleri kemirgen özelliktedir. Diğer haşere türlerine göre daha zeki yapıdadırlar ve onlarla mücadele etmek oldukça güçtür.

Fare Kaynaklı Zararlar

Fareler genellikle kirli ortamlarda yaşamayı tercih eden aynı zamanda besin ihtiyaçlarını karşılamak için pis maddeleri tüketen canlılardır. Sindirebildikleri her türlü maddeyi besin olarak tükettikleri için birçok kirli madde onlar için besin kaynağı olmuştur. Hem beslenme stilleri hem de kirli alanlarda yaşamaları sebebiyle birçok mikrobun taşıyıcısı haline gelmişlerdir. Fare ilaçlaması yapılmadığı takdirde bu mikroplar sebebiyle insanların yaşam alanları sağlıksız ortamlara dönüşecektir. Kapalı alanlarda korku oluşturmaları da fare kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır. Farelerin sebep olduğu sorunlar yalnızca bunlar değildir. Fare ilaçlama yapılmadığı takdirde kemirgen dişleri sebebiyle beklenmedik birçok sorun oluşacaktır. Bu sorunlar arasında bitki köklerini kemirerek ekonomik zarar vermeleri, elektrik kablolarını kemirerek bölgede yangın çıkmasına neden olmaları ve ahşap yapıları kemirdiklerinde binaların çökmelerini sağlamaları yer almaktadır. Fare kaynaklı sorunlardan kurtulmanın tek yolu kimyasal ilaçlama mücadelesidir. Onlarla etkin bir şekilde mücadele edebilmek adına doğal yöntemler yoktur. Bu yüzden İstanbul Metkim Fare İlaçlama Firması ile iletişim kurmak ve zararlı kemirgenlerden korunmak gerekir.

metkim böcek ilaçlama böcek ilaçlama üsküdar böcek ilaçlama