İletişime Geçin: 0532 460 10 24

Sineklerin sayısı hızla azaldı

Sineklerin sayısı hızla azaldı

Birçok salgın hastalığın ve kapalı alanlarda psikolojik bunalımın sebebi olan haşereler İstanbul böcek ilaçlama firmaları tarafından yapılan uygulamaların ardından etkisiz hale getirilirler. Haşere ilaçlama yaparken amaç zararlılardan kaynaklanan tüm sorunların insanları, evcil hayvanları ve doğal ortamı etkilemesinin önüne geçmektedir. Her haşere türünün kendine özgü bir zararı bulunur. Yaklaşık 1500’ün üzerinde haşere varlığı tespit edilmiş ve bu sayı günden güne artmaktadır.

İnsanların yaşam alanlarında en sık karşılaşılan haşere türlerinden bir tanesi de sineklerdir. Bireyler çevrelerinde hiçbir zaman sineklerle veya diğer haşere türleriyle karşılaşmak istemez. İnsanların en çok rahatsızlık duyduğu haşere türlerinin arasında sineklerde yer almaktadır. Pis canlılar olmaları sebebiyle insanlar çevrelerinde sineklerin yer almasını asla istemezler. Pis alanlarda yaşamaları ve kirli canlılar olmaları da sinek türlerinin bazı zararlı mikroorganizmalar taşımasına neden olmuştur. Sineklerin rahatsız edici olan bir diğer özelliği de sürekli insan vücuduna yapışmaları ve uykusuzluğa sebep olmalarıdır. Kişinin uykusunu böler ve etkisiz hale getirilmediği veya bölgeden uzaklaştırılmadığı sürece tekrar rahat bir şekilde uyumasına müsaade etmez. Kısacası sinek bulunan bir ortam içerisinde hem sağlık standartlarından hem de huzurlu bir uykudan söz edilemez.

Metkim Böcek ilaçlama Firması tarafından atılan uzman adımların ardından sineklerin sayısında önemli bir azalma yaşandı. Sizlerde yaşam alanlarınızda görülen sinek türlerini çevrenizden uzaklaştırmak istiyorsanız 7/24 süren destek sistemimizden yararlanabilişiniz.

metkim böcek ilaçlama böcek ilaçlama üsküdar böcek ilaçlama