İletişime Geçin: 0532 460 10 24

İstanbul Fare ilaçlama

İstanbul Fare ilaçlama

İstanbul fare ilaçlama servisimiz yılın her mevsiminde insanların çevresinde görülebilen zararlı kemirgenleri etkisiz hale getirmek ve insanlar adına daha sağlıklı yaşam alanları oluşturmak üzere hizmet vermektedir.

Farelerde genel özellikler

Boyutları 5 ila 50cm arasında değişebilir. Boyutlarına göre dirençleri de farklılık gösterebilmektedir. İstanbul fare ilaçlamasında farelerin boyutları yani dirençleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Fareler en zeki haşere türleri olarak bilinmektedir. Vücut yapılarıysa çok esnektir. Kafalarının sığdıkları her delikten girebilirler. Aynı zamanda tırmanma özellikleri sayesinde ağaçların dallarına kadar tırmanarak ev üzerine uzanan dallar aracılığıyla camlardan, balkonlardan veya çatı arasında buldukları deliklerden evlere girebilirler. Bu faktörler göz önünde bulundurulduğunda farelerin insanların yaşam alanlarına ulaşma konusunda hiçbir sıkıntı çekmediğini söyleyebiliriz.

Fareler neden zararlıdır?

Fareler kanalizasyon kenarları, lağım giderleri, pis su çevreleri, çöplük alanları vb. türde kirli ortamlarda yaşarlar. Bu durum onları birer mikrop taşıyıcıları haline getirmiştir. Mikrop taşımakta oldukları için insanların yaşam alanlarına ulaştıkları takdirde çeşitli hastalıkları bulaştırırlar. Aynı zamanda kemirgen olmaları da farelerin zararlı canlılar sınıfında gösterilmesine neden olmaktadır. Örneğin; bir elektrik kablosunu kemirerek yangın çıkarmaları, ahşap binaların direnç noktalarını kemirerek çökmelerine sebep olmaları, ev içerisinde bazı eşyaları kemirmeleri, bitki köklerini veya yapraklarını kemirmeleri insanları ekonomik açıdan zararlı çıkaran unsurlardır.

Metkim İstanbul fare ilaçlama firması olarak 7/24 geçerli olan haşereyle mücadele destek anlayışımızla birlikte yaşam alanlarınıza en geç iki saat içerisinde ulaşmakta ve zararlı kemirgenlere yönelik garantili çözümler sunmaktayız.

metkim böcek ilaçlama böcek ilaçlama üsküdar böcek ilaçlama