İletişime Geçin: 0532 460 10 24

İstanbul Pire ilaçlama

İstanbul Pire ilaçlama

İstanbul pire ilaçlama hizmetlerimiz doğrultusunda insanların yaşam alanlarında görülen, hastalık ve ölüm saçan varlıklar olan pireleri etkisiz hale getirmekte ve insanların yaşadıkları bölgelerde sağlık standartlarını artırmaktayız.

İstanbul’da pire ilaçlama hizmeti veren Metkim İlaçlama Firması olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini korumak, onların problemlerini çözecek hizmetler sunmayı başarmak ve yalnızca Yasal hizmetler sunmaktadır.

İstanbul’da sürdürdüğümüz pire ilaçlama hizmetlerimiz ve mücadelemizde kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı’nca onaylanmıştır. Resmi onay ve ruhsatları almadan hiçbir hizmet vermemekle birlikte yalnızca yasal destek veren İstanbul pire ilaçlama firmalarından destek almanızı öneriyoruz.

Pirelerde genel yapı

Pireler oldukça küçük varlıklardır. Onları insan gözünün ayırt edebilmesi oldukça güçtür. Genelde 2-5mm arasında oldukları tespit edilmiştir. Bu yüzden bireysel anlamda onlarla mücadele edebilmek çok zordur. İstanbul’da pirelere karşı ekip anlayışında kimyasal mücadele hamleleri yapmak gerekir. Üstelik pireler en gelişmiş zıplama yeteneğine sahip canlılar olarak da bilinir. Kendilerinin yaklaşık 250 katı yükseğe kadar zıplayabilirler. Bu ortalama 15cm kadar eder. Ayak yapıları da yapışkan özelliğe sahiptir. Bir insanın üzerine atladıklarında yapışmakta zorlanmaz ve kolay kolay yere düşmezler.

Pire neden zararlıdır?

Pireler kan emerek beslenmeleri sebebiyle bir canlıdan başka bir canlıya hastalık bulaştıran varlıklardır. Bu yüzden İstanbul pire ilaçlama uygulamalarının önemi büyüktür. Hastalık bulaştırmanın

yanı sıra cilt üzerinde kaşıntılara, kızarıklıklara, bazı cilt ve vücut hastalıklarına sebebiyet verebilirler.

Pire kaynaklı her türlü sorundan korunmak adına İstanbul pire ilaçlama desteği almak gerekir. Aksi halde pirelerle mücadele edebilmek adına doğal bir yol yoktur.

metkim böcek ilaçlama böcek ilaçlama üsküdar böcek ilaçlama