İletişime Geçin: 0532 460 10 24

Ağaç İlaçlama

Ağaç İlaçlama

İstanbul ağaç ilaçlama uygulamaları bitki üzerinde görülen çeşitli haşerelerden kurtulmak için yapılır. Bitkiler üzerinde görülen zararlılar hem bitki köklerine hem de meyvelerine zarar veren bir yapıya sahiptir. Bu yüzden ağaç ilaçlama hizmetine ihtiyaç duyulur.

Ağaç ilaçlama sürecinde başarılı olabilmek için öncelikli olarak bahçenin temizlenmesi gerekir; çünkü ağaç üzerinde görülen zararlı türler bahçedeki çeşitli unsurlar vasıtasıyla ağaçlara ulaşmıştır. Bahçede söz konusu olan bu unsurlar etkisiz hale getirildiğinde zararlıların ağaçlılara ulaşım yolu tıkanacak ve İstanbul ağaç ilaçlama hizmetinde başarı şansı artacaktır.

Ağaçtaki meyveler üzerinde kırmızı örümcekler, armut yaprak uyuzu, sanjose kabuklu biti, yaprak bükenler, testereli arı, koşniller, kabuklu bitler, yaprak piresi, göz kurdu, yaprak bitleri ve diğer bitki kurtları görülebilir.

Meyve yetiştiricileri bitkiler üzerinde görülebilen haşere türlerine karşı dikkatli olmalıdır. Bu konuda yapılan en küçük bir ihmal bile onca zamandır verilen tüm emeklerin boşa çıkmasına ve meyvelerin tahrip olmasına sebep olabilir.

Zararlılar soğuk mevsimleri meyve ağaçları üzerinde yumurta halinde geçirirler ve bahar zamanı geldiğinde faaliyete geçerler. Bu yüzden İstanbul ağaç ilaçlama uygulamalarının bahar mevsimi gelmeden önce soğuk zamanlarda yapılması gerekir. Üstelik kış aylarında ağaçlar yaprak dökeceği için ağaç ilaçlama masrafı da önemli ölçüde azalacaktır.

Garantili bir İstanbul ağaç ilaçlama firması olarak bitkiler üzerinde görülebilen her haşere türüne özel uygun mücadele teknikleri geliştirdik. Bu uygulamalarla zararlıların bitkilerinizden uzaklaşmasını sağlayacak ve meyvelere zarar vermelerini önleyeceğiz.

metkim böcek ilaçlama böcek ilaçlama üsküdar böcek ilaçlama istanbul