İletişime Geçin: 0532 460 10 24

İstanbul ilaçlama

İstanbul ilaçlama, Metkim Böcek İlaçlama Firması olarak 39 İstanbul ilçesine yönelik sürdürdüğümüz; haşere sorunu tespiti, ilaçlama uygulamaları ve alan temizliği gibi hizmetlerden oluşmaktadır.

İstanbul genelinde görülen haşere türleri; çatı faresi, bahçe faresi, ev faresi, tarla faresi, sürüngenler, hamamböceği ve türevleri, karasinekler, sivrisinekler, pireler, bitler, kurtçuklar, yaprak haşereleri, çiyan, sıçan vb. olarak sıralanmaktadır.

İstanbul’da görülen haşereler ne gibi zararlar verir?

İstanbul her zaman belirtmiş olduğumuz gibi haşere türlerinin yaşam sürebilmesi adına en uygun bölgelerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Bölge içerisinde birbirinden farklı haşere türlerinin görülmesi İstanbul ilaçlama uzmanlarını haşere türlerine yönelik farklı önlemler almaya yöneltmiştir. Çünkü her haşere türü birbirinden farklı bir yapıya sahiptir. Dirençleri farklı olmakla birlikte zararları, yaşam stilleri ve beslenme türleri de farklılık göstermektedir. Onlarla birebir mücadele ederek başarılı bir şekilde İstanbul ilaçlama uygulaması yapabilmek adına haşere türlerini çok yakından tanımak, onlarla mücadele konusunda eğitimli olmak ve her problem karşısında mantıklı çözümler üretebilmek gerekir.

İstanbul Metkim İlaçlama Hizmet Kalitesi Farkı

Zararlıları etkisiz hale getirmeye yönelik tercih ettiğimiz böcek ilaçları insan sağlığına ve evcil hayvanlara zarar vermemekle birlikte yalnızca haşere türleri üzerinde etkilidir. Metkim İlaçlama Firması tarafından İstanbul’da görülen haşere türlerine yönelik sunulan tüm çözüm hizmetleri yalnızca konu uzmanlarınca yani firmamızda hizmet veren ziraat mühendislerince geliştirilmektedir. Haşere ilaçlama konusunda İstanbul’un her ilçesinde 7/24 hizmet sunmakta ve destek talebi aldığımız andan itibaren en geç iki saat içerisinde haşere sorunu yaşanan bölgeye ulaşmaktayız

metkim böcek ilaçlama böcek ilaçlama üsküdar böcek ilaçlama