İletişime Geçin: 0532 460 10 24

İstanbul Böcek ilaçlama

Böcek ilaçlama

İstanbul ilaçlama firmaları içerisinde hizmet veren Metkim haşere ilaçlama firmamız garantili , ruhsatlı ve Sağlık Bakanlığı onaylı resmi bir kuruluştur.Firma olarak bünyemizde çok sayıda şube bulunmakta her şube ilçelerde hizmet verirken genel merkeze bağlı olarak faaliyet göstermektedir.

İlaçlama firması olarak genel itibari ile ;

Pire ilaçlama

Fare ilaçlama

Akrep ilaçlama

Çiyan ilaçlama

Hamamböceği ilaçlama

Kalorifer böceği ilaçlama

Tahtakurusu ilaçlama

Salyangoz ilaçlama

Sinek ilaçlama vb gibi tüm haşere türleri için böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.Verilen ilaçlamaların tamamı firmanın garantisi altında olup souç odaklı çalışan firmayız.İlaçlama konusunda uzman ziraat mühendisi kadrosuna sahip oluşumuz haşere sorunlarına profesyonel yaklaşmamıza sebep olmuş ve gerekli ar-ge çalışmalarının yapılmasında başarılı sonuçlar alınmasına olanak sağlamıştır.

Metkim ilaçlama olarak İstanbul’un 39 ilçesine hizmet vermekteyiz.İstanbul şartlarında  2 saat kadar kısa bir sürede hizmet veren firmamızın tüm ilaçlama öncesi keşif yapılması ücretsiz olarak yapılmaktadır.Firma olarak aylık periyodik yapılması istenen kurum ve kuruluşlara keşif sonrası fiyat teklifi atarak hizmete bu şekilde başlamaktayız.Kesinlikle firmamızın prensibi olan keşif yapılmadan teklif mail üzerinden atılmamaktadır.

Son olarak böcek ilaçlama konusunda yılların tecrübesi ile hizmet veren firmamızdan gerek referanslarımıza gerek ise müşteri temsilcisi ziraat mühendisi personellerimizi arayarak detaylı bilgi alabilir sonrasında böcek ilaçlama hizmeti almak için randevu talep edebilirsiniz.Tuzla ilçesinden Esenyurt ilçesine kadar ve arada kalan tüm ilçelere böcek ilaçlama firması olarak hizmetimiz günün hersaati ve haftanın her günü vardır.

İlaçlama Yaptırmanın Faydaları

Genellikle haşere sorunlarını yaz aylarında yaşamaktayız veya kış aylarının sonlarından itibaren görmekteyiz. Hava sıcaklıkları yirmi iki derecenin üzerine çıktığında haşerelerin üremeleride çok kolaylaşcaktır. Bu nedenle de haşereler daha çok yaz mevsimlerinde etraflara çıkmaktadırlar. Yaz aylarında haşerelerle mücadele çok zor olmaktadır. Geçmiş yıllarda ki yaşanılan ilaçlama firmalarının insaların sağlığına zarar verdiklerini ve ayrıyetten insanları kandırdıkları görülmektedir.

Sağlık Bakanlığından onaylı diye tamamen ilacın içerisinde ziraii ilaç ve kimyasal madde bulunmaktaydı. Fakat son zamanlarda ilaçalam sektörü arttığından dolayı piyassaya kurumsal ve profesyonel ilaçlama firmaları gelmektedir. Kullandıkları ürünler tamamen insan sağlığına ve çevreye zararı olmayıp zararsız ürünlerdir. İstanbul genelinde çok sayıda ilaçlama firmaları mevcuttur. Fakat kurumsal ve ruhsatlı firma arayışına geçtiğiniz zaman beş adet ruhsatlı firmanın üzerinde bulamayacaksınız. Bu nedenlede kaliteli ve kalitesiz ilaçlama firmalarını ayırt etmeniz çok zor olmaktadır. İlaçlamaya karar verdiğinizde mutlaka ilaçlama yaptırmadan önce ilk ruhsatlarının olup olmadığını kontrol ettirip daha sonra her personellerinin yeterlilik belgelerini sormanız gerekmektedir. İlaçlama firmalarında çalışan personellerinin hepsinin yeterlilik belgelerinin olmaları gerekmektedir. Aksi taktirde bu belge olmazsa eğer ilaçlama yapması yasak olmaktadır. İlaçlama yaptıracağınız ilaçlama firmasının ilaçlamadan sonra kesinlikle her uygulamaya garanti vermesi gerekmektedir. Aksi durumda ilaçlama yaptıktan daha sonra sorun hala devam ediyorsa mutlaka ücretsiz tekrardan uygulama yapması gerekmektedir. İstanbul’un neresinden ararsanız arayın ilaçlama fiyatları sabit olması gerekmektedir. Uzaklık için fiyatların değişken olmaması gerekmektedir.

İlaçlama Yaptırmanın Faydaları

İlaçlama yaptırmaya karar verdiğinizde illaki evlerinizde sorun olduğu zaman yaptırmanıza gerek yoktur. Haşerelerin milyonlarca çeşidi olduğundan dolayı gözünüzle göremediğiniz milyonlarca haşereler olamaktadır. Bu nedenle periyodik ilaçlama yaptırmanız en sağlıklısı olmaktadır. Evlerinizde en çok kullandığınız halıların aralarında bile belli zaman sonra bakterilerden oluşan mikroplar haşereler dönüşmektedir. Bu nedenle de hasta olduğumuz zaman hastanelere veya sağlık kurumlarına gittiğimizde antibiyotik vermeleri. Fakat her ay ilaçlama yaptırdığınızda evleriniz daha sağlıklı olup haşere sorunlarıylada karşılaşmamakta olucaksınız. Haşere ilaçlaması yapıldıktan yaklaşık altı ile yedi gün arasında ıslak temizlik yapılmamasında önem olmaktadır. Doğru ilaçlama firması seçtiğiniz zaman ilaçlamanın hiç bir zararı olmayıp tam tersi yararı bulunmaktadır. Bu nedenlede ilaçlama firması seçimi yaparken titiz davranmakta fayda olacaktır.

Yaz aylarında ilaçlama yaptırmak çok önemli yaz aylarında haşere,sinek sorunu oldukça fazladır.Bu sebeple ilaçlama yaptırmak gerekir.Haşereler yaz ayların fazla ürerler ve evinizin her yerine yayılırlar ve çok ciddi sağlık sorunları meydana getirirler.bünun üstesinden gelmek için aylık periyodik olarak ilaçlama yaptırırsanız yaz aylarında haşere sorunu yaşamadan geçirebilirsiniz.Bir diğer sorunda piyasada satılan ilaçların satın alınması bu ilaçlar zehirli kimyasallardan oluşmaktadır.İlaçlar sağlığa çok. ciddi zararları vardır.Haşereleri azaltmak yerine çoğaltada bilir.Haşerenin üstüne sıktığınız zaman haşere hemen ölmektedir.Fakat bizim kullandığımız ilacın kesinlikle sağlığa zararı yoktur.Kimyasallardan oluşmamaktadır.Haşereye sıktığınız zaman haşere önce arka bacakları felç olur ama yürümeye devam eder ve bir süre sonra ölür.Ve ilaç püskürtme şeklinde yapılır köşelere dönülerek yapılır ve 24 saat sonra ilaç etkisini tam anlamıyla göstermeye başlar.

YAZ AYLARINDA SİNEKLE MÜCADELE

Yaz aylarında en çok şikayet edilen konu sinektir.Sinek çok çabuk üreyebilen bir haşere türüdür ve pis bir haşeredir.Her yere konup gelip sizin yemeğinize de konabilir.Buda ciddi sağlık sorunları

oluşturur.Bu sebeple periyodik olarak sinek ilaçlaması yaptırırsanız kesinlikle yaz aylarında sinekle ilgili bir sorun yaşamazsınız.Sinek sorununda bir farlı yöntemde EFK sinek öldürücü cihaz kullanmak bu cihaz yaz aylarında sizi kesinlikle sinek-ten korur.Çok sorun olan bölgede cihazın pedi değiştirilerek sinek sorunundan kurtulmanız muhtemeldir.EFK cihazı sinek,arı vs herşeyi çekmektedir.Özellikle tatil beldelerinde sivri sinek oldukça problem oluşturmaktadır.Sivri sinek sokmaları nadirde olsa ölüme yol açabilir.

YAZ AYLARINDA AKREP İLAÇLAMA

Akrep tehlikeli bir hayvandır ve çoğu insan akrepten oldukça korkmaktadır.Akrep özellikle yaz aylarında sıklıkla görülür ve çok çabuk üreyebilir.Akrep zehirli olduğunda insanı ölüme bile götürebilir. Akrep ilaçlaması yaz aylarında çok büyük önem taşır.Yaz aylarından akrep ilaçlaması yaptırmak sizi bu tip sorunlardan korur.Akrep ilaçlaması sıvı şeklinde köşelere yapılan bir uygulamadır.Sorununuzu kesinlikle çözer.

Kaliteli Böcek İlaçlama Firması Seçme Yolları

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte haşerelerin de arttığını çok rahatlıkla görebilmekteyiz. Hava sıcaklıkları yirmi iki derecenin üzerine çıktığında böceklerin de üremeleri çok fazla olmaktadır. Haşereler on dört günde iki bin beş yüz ile üç bin dört yüz yumurta vermektedir. Ergin haşereler çok rahatlıkla ölmekte fakat yumurta halindeki böcekler biraz daha zor görmektedirler bunun sebebi ise yumurtaların kabukları sert olduğunda ilacı kokusu etkisi çok fazla içeriye gidemediğinden dolayı yumurtalarda bir haftaya kadar ölmektedir. Ergin böceklerde çok çabuk ölmekte olup fakat kaliteli ilaçlar kullanılmakta olmaktadır. Kesinlikle sağlık bakanlığı dan onaylı ilaçları kullanıp insan sağlığına ve çevreye hiçbir şekilde zarar vermeyecek şekilde kullanılmaktadır. İlacı kalitesine kadar çok önemliyse personelinde kalitesi bir o kadar önemli olmaktadır sonuç olarak uygulama yapılacak alanın hangi ilaç tüketilecek ve hangi böceklere karşı hangi ilaçları kullanacagini Çok iyi bilmektedir. Mesela sıvı ilaçlama yapılacaksa zeminin mutlaka İslak ve nemli olmaması gerekmektedir. Genellikle böcek ilaçlama yaparken evleri köşelere de çatıları köşeleri de bodrum katlarınin veya kömürliklerin de ilaçlanmasında fayda olacaktır. Kömürlükler zemin katında olduğundan dolayı genellikle böcek sorunu zemin katta veya çatı katlarında başlamaktadır. Apartman tarzındaki yerleri ilk önce çatı katı ile kömürlüklerin çok iyi şekilde İlaçlaması gerekmektedir daha sonra ise ortak kullanım alanları yani merdiven katları ve en sonda evleriniz içleri ilaçlanması gerekir. Zemin kat olduğundan dolayı dışarıdaki böcekler çok rahatlıkla kömürluklere girebilmektedir.

Kaliteli firma nasıl seçeriz?

Kaliteli ilaçlama firmaları seçerken mutlaka ruhsatın olması gerekmektedir bunun yanısıra bütün personellerin hepsinin yeterlik belgelerinin ve ayrıyetten de profesyonel belgelerinin olmaları mutlaka gerekmektedir. Yapmış olduğu bütün uygulamalara garanti vererek müşteri mağduriyeti yaşatmamaktadır. 24 saat hizmet verebilecek personellerinin ve uygulamadan önce mutlaka keşif yapmaları gerekmektedir. Her zaman sağlık bakanına onayladığı ve tavsiye etti ürünleri kullanması gerekmektedir hiçbir zaman Ziraii ilaç veya kimyasal madde kullanılmaması gerekmekte. İstanbul’un neresinden ararsanız arayın fiyatlarınız sabit olmaları ve sorun bitmedi takdirde aynı gün içerisinde gelerek ücretsiz tekrardan ilaçlama yaptırmaları gerekmekte. İlaçlama esnasında müşterilerine ilaçtan önce bir ilaçlamadan sonra da bütün uygulamaları anlatarak müşterilerini bilinçlendirmeleri gerekmektedir. Evlerinizde kedi ve köpek varsa ilacın yan etkisi olduğunda mutlaka müşterilerini söyleyip ona göre tedbir almaları gerekmektedir. Personellerinin konuya hakim oldukları ve sizleri nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilmesi gerekmekte olup her uygulamaya fatura kesip veya tahsilat makbuzu ile birlikte garanti belgesini de vermeleri gerekmektedir. Yaklaşık 90 güne yakın ilaçlama garantisi olmakta ve aradığınızda mutlaka telefonlara çıkabilecek personellerinin olmaları gerekmektedir. Hiçbir zaman müşteri mağduriyeti yaşatmamaktadırlar. Seçerken çok titiz davranmanız gerekmektedir. İstanbul’da bir sürü merdivenaltı firmalar olup profesyonel ilaçlama firmalarını iyi araştırıp evlerinize sokmanızı tavsiye etmekteyiz.

Böcek İlaçlama Konusunda Uzman Çözümler

Belediye İlaçlama

Geçmiş yıllarda belediyelerde bizler gibi ilaçlama yapmaktadırlar. Yıllarca insanlarımızı ilaçlama yapıyoruz zekandığı deponun içerisinde ilaç yerine mazot koyup etrafa sıkıyorlardı. Mazot kokulu olduğundan böcekleri sadece kaçırıyorlardı ölmesine neden olmuyordu. Dışarıdan kaçan böcekler camlarımız dan kapılarını aralarından veya ufacık bir iğne deliği kadar olan açık mesafeden içerlere girmektedirler. Bu nedenle tekrardan evlerimize ilaçlama firması çağırarak hem evlerimizi hem de bahçelerimizi ilaçlatmak gereğinde duruyorduk. Fakat sarıyer ilaçlama gibi kurumsal firmalar kurulduktan sonra hem bahçelerimizi hem de yaşam alanlarımızı sağlıklı bir şekilde ilaçlamaktadırlar. İstanbul’un 39 Şubesi nde hizmet verebilecek şubeler olup sizler aradığımda aksi bir durum olmadıkça aynı gün evlerinize gelip ilaçlamauygulamasını yapmaktadırlar. Genellikle Lavoba altlarında nemli ve islak olduğundan haşereleri çok görmekteyiz.

İlaçlama yapılırken mutlaka yerleri kulu olduğundan emin olmamız gerekiyor aksi taktirde yapmış olduğumuz uygulama hiçbir sonuç almayarak haşerelerin üstlerinden gelemezler. ilaçlama yapmadan önce personellerimiz ilaçlama esnasındadan sonra yapılması gereken her şeyi söyleyip uyarmaktadırlar. Evlerimizde işyerlerimizde ve böcek gördüğünde mutlaka tek başımıza mücadele etmeyip üst seviyede bilir kişilere danışarak 10’lardan yardım almanız da fayda olacaktır. Mutlaka uygulama yaptığımız önce bilirkişi olduklarından bir dolu daha sonra uygulama yaptırmadınız gerekmektedir. Aksi taktirde ciddi sorunlarla karşı karşıya girebilirsiniz. Örneğin zehirlenme gibi vakalarla. Sıvı ilaçlama yaparken ellerimizde emekleyen bebek veya kedi köpek tarzındaki hayvanlar var ise bir ikinsaatliğine evden uzaklaştırmakta fayda vardır. Kedi köpek yerdeki su zannedip Yalarsa ağzı köpürür midesi bulanmaktadır. Böyle durumlarda mutlaka veterinere göstermeniz gerekir.Böcek ilaçlama Sarıyer olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktayız.Çalışmalarımızı günün her saati sunan firmamız kesinlikle gün atlatmadan hizmet vermekte ve uygulamaların tamamına garanti sunmaktadır.Garantiler yazılı belgeli olarak sizlere sunulmakta 1 hafta kadar sürede sorunun bitmemesi durumunda ücretsiz tekrar ilaçlama hizmeti verilmektedir.Amacımız sizlerin haşeresiz ortamlarda yaşamasını sağlamak olduğu için yapılması gerek her işlem Sağlık Bakanlığı çerçevesinde yapılarak doğru ve profesyonel hizmet verilmektedir.Daha detaylı bilgi için bizleri telefon numalaramızdan arayabilir ve bilgiler alabilirsiniz.Metkim olarak sizlere her zaman profesyonel hizmetler verme hususunda yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

İstanbul Böcek İlaçlama Teknikleri

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte büyük artış gösteren haşere baskınlarına karşı tek çözüm İstanbul böcek ilaçlama firmamızdır. Deneyimli ve uzman kadromuzla günün her anı hizmetinize koşmaya hazır haldeyiz. Herhangi bir yaşam alanınızı sizinle ortak olarak kullanmak isteyen ve tehlikeli mikroplar saçan haşerelere karşı uyguladığımız böcek ilaçlama teknikleri hakkında sizlerle daha fazla bilgi vermek amacıyla yeni yazı dizimizi sizlerle paylaşıyoruz. İstanbul böcek ilaçlama teknikleri üç şekilde yapılmaktadır. Bunlar fiziksel, biyolojik ve kimyasal ilaçlama olarak adlandırılır. Bugün sizlere geniş bir alana yayılan ve mücadelesi zor olan haşerelere uygulanacak böcek ilaçlama tekniği hakkında bilgiler vereceğiz. Bu tür haşerelere karşı kesin çözüm sağlayan tek ilaçlama yöntemi kimyasal böcek ilaçlama tekniğidir. Hamamböceği, tahtakurusu, bit, pire, fare vb. her türden haşereye karşı garantili çözüm sağlayan kimyasal ilaçlamanın üç çeşit uygulanma tekniği vardır. Bunlar sırasıyla katı, sıvı ve jel ilaçlamadır. Katı ilaçlama fare gibi haşerelere karşı yuvalarının tespitinin ardından uygulanan bir yöntemdir. Yuvalarına konulan katı ilaç sayesinde kısa sürede olumlu sonuçlar alınır. Sıvı kimyasal ilaçlama ise gözle görünemeyen haşere türlerinin imhası için kullanılır. Evin her yerine gaz şeklinde uygulanan bu yöntemde haşerelerden kurtulmanız yüzde yüzdür. Son yöntemimiz ise hamamböcekleri gibi haşere türlerine karşı uygulanan jel ilaçlama tekniğidir. Belli yerlere yerleştirilen jel ilaçlar sayesinde evinizdeki haşerelerin soyu kurutulur.

metkim böcek ilaçlama böcek ilaçlama üsküdar böcek ilaçlama