İletişime Geçin: 0532 460 10 24

Sultangazi böcek ilaçlama

Sultangazi böcek ilaçlama

Sultangazi, Avrupa tarafında yer alan bir İstanbul ilçesidir. Ortalama 500.000’in üzerinde nüfusu bulunmaktadır. Küçük akarsuları, cebeci taş ocakları ve Ali Bey Barajı Sultangazi ilçesini ön plana çıkaran unsurlardır.

İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi bazı durumlarda Sultangazi ilçesinde de haşere sorunu yaşanabilmektedir. Fare türleri, hamamböceği ve türevleri, bitler, pireler, sinekler, tahtakuruları, keneler, sürüngenler, tespih böceği vb. türde birçok haşere Sultangazi bölgesinde sürdürdüğümüz İstanbul ilaçlama uygulamalarında görülebilmektedir.

Sultangazi ilaçlama hizmetlerimiz

* Böcek ilaçlama

* Haşere ilaçlama

* Fare ilaçlama

* Alan temizliği

* Pire ilaçlama vb. hizmetlerden oluşmaktadır.

Böcek ilaçlama insanların yaşam alanlarında görülen zararlı böcek türlerini çevreden uzaklaştırmak veya etkisiz hale getirmek üzere yapılan profesyonel uygulamalardır.

Haşere ilaçlama zararlı böcek türlerinin dışındaki fare, sürüngen vb. türde haşerelerle mücadele etmek için hazırlanmış kapsamlı ilaçlama hizmetidir.

Fare ilaçlama insanların çevresinde görüldükten sonra sağlık sorunlarının ve ekonomik problemlerin oluşmasına sebebiyet veren zararlı kemirgenleri devre dışı bırakmak için yapılan uygulamalardır.

Alan temizliği haşere türleri etkisiz hale getirildikten sonra çevreye yayılmakta olan zararlı mikroorganizmaların ortadan kaldırılması adına yapılır.

Sultangazi etkili böcek ilaçlama basamakları

* Gözlem aşaması

* Kontrol çalışmaları

* Korunma çalışmaları

* Periyodik bakım çalışmaları

İstanbul Sultangazi ilaçlama hizmetlerimizde kapsamlı bir çalışma sunmayı hedefledik. Bu yüzden öncelikle haşere sorununu gözlemler, ardından kontrol altına alır ve kontrol çalışmalarını başlatırız. Burada zararlılar tamamen etkisiz hale getirilir ve haşere problemi sona erer. Zararlıların etkisiz hale getirilmesiyle birlikte bölgede tekrar haşere sorunu yaşanmaması için periyodik olarak bakım yapılması gerekir. Metkim Böcek İlaçlama Firması periyodik olarak bölgeyi ziyaret ederek haşere problemini oluşmadan önler.

metkim böcek ilaçlama böcek ilaçlama üsküdar böcek ilaçlama istanbul