İletişime Geçin: 0532 460 10 24

Böcek ilaçlama firmaları nasıl olmalı

Böcek ilaçlama firmaları nasıl olmalı

Metkim Böcek İlaçlama Firması, İstanbul’da ve çevre şehirlerde haşere ilaçlama hizmeti veren yasal bir kuruluştur. İlaçlama şirketi olarak vermekte olduğumuz tüm hizmetler sağlık bakanlığından onaylıdır.

İlaçlama şirketimizde çalışan 10 personelimizin her biride ziraat mühendisi olmakla birlikte, güncel haşere problemlerini yakından takip etmekte ve en gelişmiş çözüm yöntemlerini üretmektedirler. Hiçbir zaman güncel standartların dışında kalmış, etkisiz yöntemler ekiplerimiz tarafından tercih edilemez.

Böcek ilaçlama hizmetlerimiz İstanbul’da bulunan 39 ilçenin her birinde geçerlidir. Üstelik her bir ilçeye de en geç 2 saat içerisinde ulaşım sağlamaktayız. Her yerde birçok ofisimiz hizmet vermekte olduğu için müşterilerimizin yaşadıkları sorunlara en kısa süre içerisinde dönüş yapmakta ve onlara daha sağlıklı ortamlar sunmaktayız.

Metkim Böcek İlaçlama Firması Olarak 39 İstanbul ilçesinde verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir.

* Haşere ilaçlama

* Pire ilaçlama

* Fare ilaçlama

* Böcek İlaçlama

* Alan temizliği

İstanbul Metkim Böcek İlaçlama Firması olarak haşerelerle ilgili her türlü sorunu araştırmaya devam etmekte, bu araştırmalar doğrultusunda yeni ve daha iyi çözüm yöntemleri geliştirmekteyiz. Gün içerisinde her saat firmamızla irtibat kurabilir, yaşam alanlarınızda görülen haşerelere yönelik destek alabilirsiniz. Bu doğrultuda her zaman İstanbul halkı için böcek ilaçlaması yaparak daha sağlıklı yaşam alanları oluşturmayı hedeflemekte ve ortamlarda haşere barınmasına müsaade etmemekteyiz. 7/24 geçerli hizmetlerimizden yararlanmak için telefon numaramız aracılığıyla veya elektronik ortam üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri destek hattımız günün her saatinde aktif olarak beklemektedir.

metkim böcek ilaçlama böcek ilaçlama üsküdar böcek ilaçlama istanbul