İletişime Geçin: 0532 460 10 24

Tahtakurusu İlaçlama

Tahtakurusu İlaçlama

Tahtakurusu ilaçlama, sözü edilen haşerenin herhangi bir ortam içerisinde etkisizleştirilmesi adına sunulan bir hizmettir. İstanbul Böcek İlaçlama Firması olarak bu şehirde ortaya çıkan her bir haşere türüne karşı olduğu gibi tahtakurusuna karşı da garantili ilaçlama desteği sunmaktayız.

TAHTAKURUSU ÖZELLİKLERİ

Dünyada yer alan birçok haşere türü arasında genel bir sınıflandırma yapacak olursak en küçük haşereler grubuna tahtakurularını dahil edebiliriz. Bu haşerenin boyutu 5-6mm boyutlarında çok küçük yapıdadır. Gözle kolaylıkla ayırt edilmesi imkansızdır. Gözle fark edilmesi ancak şans eseri gerçekleşecek bir durumdur.

Tahtakurusu haşeresinin beslenme yönü diğer birçok haşereden çok farklıdır. Yalnızca kan emerek beslenirler. Harici etmenler bu haşerenin besin ihtiyacını karşılaması açısından yeterli olmaz. Bu yüzden tahtakurusunun bir ortamda görülmesi için orada insan veya hayvan yaşıyor olması gerekmektedir. Bunun dışındaki alanlarda görülemezler.

Tahtakurusu günde 4-5 defa kan emme özelliğine sahip olan bir haşeredir. Çok fazla besin tüketir. Ancak bu kadar çok besin tüketmesine karşın hiçbir şekilde beslenmeden (kan emmeden) 500 güne kadar yaşamlarına devam edebilirler. Ayrıca tahtakurusunun üremesi de kan emmesine bağlıdır. Yumurtlamak için buna ihtiyaç duyarlar. Hemen üreme süreci başlar ve bir süreç içerisinde ortalama olarak 200’e kadar yumurtayı çevreye bırakabilirler.

TAHTAKURUSU İLAÇLAMA

Tahtakurusundan korunmak sağlık açısından herhangi bir sorun yaşamamak adına çok önemli bir durumdur. Çünkü tahtakurusu ilaçlanmadığı takdirde insanların çevresine yayılacak ve büyük sağlık problemlerini tetikleyecektir. Isırmaları; cilt üzerinde kızarmalara, yoğun olarak dinmeyen kaşıntıların oluşmasına, yaralara ve vücutta ağrılara neden olabilir. Bu tür etmenlerle karşı karşıya kalmamak için tahtakurularını ilaçlamak gerekmektedir.

Tahtakurusunu ilaçlamak adına bir ortamda sıvı ilaçlama tekniğine ihtiyaç duyulur. Bunun haricindeki yöntemler tahtakurusunun etkisizleştirilmesi adına yeterli olmaz. İstanbul Böcek İlaçlama Firması olarak hazırladığımız en uygun teknikleri, kaliteli ilaçlar ve ekipmanlarla birlikte bütünleştirmekte ve ortamda yer alan haşere sorununu kesin olarak sona erdirmekteyiz.

İstanbul içerisinde tahtakurusu veya diğer tüm haşere türlerine karşı ilaçlama yaptırmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Böcek İlaçlama şirketimiz tamamen garantili, yasal çalışmalar sürdürmektedir. En kaliteli çözümlerle birlikte yasal ilaçlama hizmetlerinin ilk adresiyiz.

Tahtakurusu İlaçlama için bizleri arayabilirsiniz.

metkim böcek ilaçlama böcek ilaçlama üsküdar böcek ilaçlama istanbul