İletişime Geçin: 0532 460 10 24

Tahta Kurusu İlaçlama

Tahta Kurusu İlaçlama

Metkim Haşere ilaçlama çalışmalarımız doğrultusunda bu ilçe sınırları içerisinde görülen haşere türlerini çevreden kesin olarak uzaklaştırmak ve zararlı canlı gruplarına karşı garantili ilaçlama yöntemleri almak amacıyla hizmet veriyoruz.

İstanbul’da her geçen gün hızlı bir şekilde artmaya devam eden haşere sorunları arasına birde tahta kurusu eklenmiştir. En tehlikeli haşere türleri arasında yer alan bu zararlı canlı insan kanıyla direkt olarak temas etmesi itibariyle sağlık konusunu tehdit eden büyük tehlikeler taşımaktadır. Tahta kurusu haşeresi tarafından taşınan mikroplar bu haşere kan emerken insanlara bulaşabilir ve ciddi hastalıklar oluşturur. Tahta kurusu tarafından oluşturulan zararlar en yoğun olarak insan cildi üzerinde görülmektedir. Cildin yıpranması, yaralanmalar ve diğer bozukluklar tahta kuruları tarafından yol açılan istenmeyen durumlardır.

Tahta kurusu haşeresinin varlığını direkt olarak tespit etmek çok güçtür. Bunun sebebi haşere türünün çok küçük boyutlarda olması ve insanların yaşadıkları çevreler üzerinde kolay kolay tespit edilememeleridir. Ancak bazı durumlara sebep olduktan sonra veya çevreyi haşere varlığından emin olarak çok titiz hareketlerle inceledikten sonra tahta kurularının varlığına emin olunabilir.

İstanbul Gaziosmanpaşa Böcek ilaçlama şirketimiz sadece Sağlık Bakanlığı kontrolünde ilaçlama çalışmalarını sürdürmekte ve zararlı canlı gruplarını garantili olarak insanların yaşadıkları alanlar

üzerinden uzaklaştırmaktadır.

İstanbul’da tahta kurusu ve diğer haşere gruplarıyla yaşadığınız çevreler üzerinde karşılaştığınızda garantili şirketlerce ilaçlama önlemi alınması ve bireysel türde çalışmalardan kaçınılması çok önemlidir.

metkim böcek ilaçlama böcek ilaçlama üsküdar böcek ilaçlama istanbul