İletişime Geçin: 0532 460 10 24

Zararlı böcekler

Zararlı böcekler

Böcek ilaçlama, insanların yaşadığı bölgelerde görülen zararlı haşereleri uzaklaştırmak için yapılan uygulamalardır. Bilinçsiz kişi veya gruplarca haşere ilaçlama yapmaktan kaçınmak ve bu işi yalnızca alanında uzman, profesyonel hizmetler veren İstanbul ilaçlama firmalarına bırakmak gerekir. Bir firmayla çalışmaya başlamadan önce yasal belgelerle hizmet edip, etmediği kontrol edilmeli ve buna göre böcek ilaçlama yaptırma kararı alınmalıdır.

İstanbul Metkim Böcek İlaçlama Firması olarak yalnızca yasal hizmetler vermekte, bilinçsiz uygulamalar yapmaktan kaçınmakta ve önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini maksimum oranda tutmaktır. Firmamızda hizmet veren 10 personel tamamen ziraat mühendisi olmakla birlikte, ilaçlama tekniklerini geliştirirken Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış hizmetleri tercih ederler ve yalnızca Dünya Sağlık Örgütü’nün kullanımını uygun gördüğü kimyasal böcek ilaçlarını tercih etmektedir. Firmamız ilaç seçiminde çok titizdir. Böcek ilaçlama yapmak için yanlış ilaç seçiminde insan sağlığıyla birlikte doğal ortam tehlikeye atılacaktır. Her insan sağlığını korumak hem de doğal ortama zarar vermemek için yalnızca haşereleri etkisiz hale getiren ve insanlara, doğaya, evcil hayvanlara, bahçedeki bitkilere zarar vermeyen ilaçlar tercih edilir.

İlaçlama şirketi, garantili bir hizmet sunabilmek adına haşereyle mücadele sürecini kapsamlı aşamalara ayırmalıdır.

* İlk aşamada bölge analiz edilmeli.

* İkinci aşamada ilaçlama uygulamaları yapılmalı.

* Son olarak da alan temizlenmelidir.

İlk aşama, bölgenin incelenmesiyle başlar. İlaçlama yapılacak bölge incelenirken hangi haşere türünün çevrede etkinliğini sürdürdüğü anlaşılır. Bunun yanın sıra haşerelerin yoğunluğunun ne kadar olduğuna da bakılır.

a. Haşere türüne göre hangi ilacın kullanılacağı seçilir.

b. Zararlıların yoğunluklarına göre de ilaçların kullanım oranı ayarlanır.

İkinci aşama, ilaçlama uygulamalarının başladığı bölümdür. Zararlı türlerin yuvaları, üreme bölgeleri ve gezindikleri yerler ilaçlanır. Başarıya ulaşmak adına yuvalar ve üreme alanları öncelikli olmalıdır.

Üçüncü aşama, haşerelerin etkisiz hale getirildiği alanın temizlendiği bölgedir. Burada amaç haşereler sebebiyle ortalığa yayılan mikroplardan kurtulmak ve bölgeyi daha sağlıklı hale getirmektir.

İstanbul Metkim Böcek İlaçlama Firması olarak tamamen profesyonel bir hizmet vermekte ve insanların yaşam alanlarını sağlıklı ortamlara dönüştürmeyi hedeflemekteyiz. 7/24 geçerli olan böcek ilaçlama hizmetlerimize bir telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Müşterilerimiz hizmet talep ettiği andan itibaren İstanbul’un her yerine 2 saat içerisinde ulaşmaktayız.

metkim böcek ilaçlama böcek ilaçlama üsküdar böcek ilaçlama istanbul