İletişime Geçin: 0532 460 10 24

Fare Nasıl Yakalanır ?

Fare Nasıl Yakalanır ?

Fare ilaçlama; bahçeler içerisinde, tarlalar üzerinde, çatı alanlarında, apartmanların boşluklarında, iş yeri ve ofis gibi alanlarda ve son olarak da evlerde duyulan bir ilaçlama hizmetidir.

Her alanda fare türleriyle karşılaşmak mümkündür. Çünkü insanlardan daha güç, zorlu koşullar içerisinde yaşantılarına devam etme yeteneğine sahip olan bu haşerelerin insanların rahat oldukları alanlarda görülmesine şaşırmamak gerekir.

Fare bir eve sızmak için en ufak açık delikleri, açık cam ve balkonları, çatıları kullanabilir. Çatılar veya balkonlara ağaç dalları üzerinden ulaşır. Çünkü fare haşeresinin tırmanma yeteneği de çok gelişmiştir. Yapışkan özellik taşıyan ayakları sayesinde ağaçlara tırmanıp, ağaç dallarını eve ulaşma yolu olarak kullanılabilirler.

Fare ilaçlama yapılmadığı takdirde bir yaşam alanı içerisinde salgın hastalıklar oluşmaya başlar. Bu hastalıklar kalıcı özellikler gösteren türde olduğu için dikkate alınmalıdırlar.

Fare ilaçlama konusunda gerekli önlemler alınmadığı takdirde sadece sağlık konusunda problemler değil aynı zamanda ekonomik alanda da bazı sıkıntılar oluşmaya başlar. Ailelerin ve büyük işletmelerin ekonomisi fareler sebebiyle tehlikeye girer. Bir fare kemirgen diş yapısını kullanarak evlerin bahçe alanlarında yer alan bitkilerin kullanışsız duruma gelmesine veya büyük işletmelerin depolarında yer alan gıdaların, eşyaların zarar görmesine ve bozulmalarına neden olurlar. Her iki durumda ekonomik olarak fareleri dikkate alınması ve korunması gereken bir canlı haline getirir.

İstanbul’un her bir çevresi üzerinde geçerlilik taşıyan fare ilaçlama hizmetlerimiz bulunmaktadır.Fareleri çevrenizden uzaklaştırmak için firmamızı arayın.

metkim böcek ilaçlama böcek ilaçlama üsküdar böcek ilaçlama istanbul