İletişime Geçin: 0532 460 10 24

ilaclama Servisleri

ilaclama Servisleri

İlaçlama servisleri İstanbul’da ve çevre bölgelerde haşereyle mücadele uygulamaları sürdüren profesyonel şirketlerdir. Bu servislerin faaliyetleri ziraat mühendislerince sürdürülür. Garantili bir ilaçlama servisi içerisinde yalnızca Sağlık Bakanlığı onayını almış haşereyle mücadele hizmetleri bulunur. Aynı zamanda haşereleri etkisiz hale getirmek için kullanılacak ilaçlarda Dünya Sağlık Örgütü onaylarına göre tercih edilir.

Her zaman müşterilerini memnun etmeyen ve sürekli başarıyla sonuçlanan garantili hizmetler sunmak isteyen bir ilaçlama servisi olarak güncel olarak haşerelerle ilgili araştırmalar yapmaya, personel kadromuzu eğitmeye ve sektörde yaşanan gelişmelere açık bir anlayışa sahip olmaya devam etmekteyiz.

İlaçlama uygulamalarında başarıyı yakalayabilmek adına en önemli nokta haşere türlerini yakından tanıma, yaşam standartlarını bilme ve atacakları adımları tahmin edebilmedir. Bu durumda onları etkisiz hale getirmek için hangi yöntemlerin kullanılacağı kolaylıkla kestirilebilir. Üstelik her haşere türüne göre farklı kimyasal ilaç seçimleri yapılmalıdır. Örneğin; zayıf yapıdaki A haşeresini etkisiz hale getirmek üzere kullanılan hafif etkili kimyasal ilaç güçlü bir yapıya sahip olan B’yi ortadan kaldırmak için kullanılamaz. Üstelik kimyasallara karşı bağışıklık kazanmasına da neden olabilir. Bu durumda bölge içerisinde görülen haşere türleriyle mücadele etmek zorlaşmaya başlar.

Aralıksız bir şekilde kendisini geliştirmeye devam eden ve müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmayı hedefleyen bir ilaçlama servisi olarak müşterilerimizden hizmet talebi aldığımız an harekete geçmekte ve yaşadıkları alandan haşereleri uzaklaştırmak adına kapsamlı uygulamalar yapmaktayız.

 

metkim böcek ilaçlama böcek ilaçlama üsküdar böcek ilaçlama istanbul