İletişime Geçin: 0532 460 10 24

Fare ilaçlama şirketi

Fare ilaçlama şirketi

Fare ilaçlama, genel olarak kirli yerlerde yaşayan ve buralardan insanların yaşam alanlarına zararlı mikroorganizmaları taşıyan mikroorganizmaları etkisiz hale getirmek için yapılır. Yalnızca hastalık yaymakla kalmayan fareler kemirgen yapıda olmaları sebebiyle elektrik kablolarını kemirerek yangın çıkmasına, ahşap binaları kemirerek çökmelerine, evdeki eşyaları kemirerek maddi ve manevi kayıplar yaşanmasına neden olur. Bu yüzden fare ilaçlama es geçilmemesi gereken oldukça önemi bir uygulamadır.

Farelerin Özellikleri

5-10 cm arasında değişen boyutlardadırlar. Metkim Fare İlaçlama Firması tarafından tercih edilen uygulamalar farelerin boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. Kemirgen dişleri sayesinde tahtadan daha sert yapıdaki maddeleri bile kemirebilirler. Esnek vücut yapıları yalnızca kafalarının sığdığı oldukça küçük deliklerden bile geçmelerini sağlar. Hepçil beslenme stiline sahip olan fareler et veya ot ayırmadan sindirebildikleri her şeyi gıda ihtiyacını karşılamak adına tüketirler. Yıl içerisinde yaklaşık olarak 30 yavru bıraktıkları için hızlı bir üreme potansiyeline sahiptirler. Bu yüzden evde fare görüldüğünde zaman kaybetmeden fare ilaçlama yaptırılması gerekir.

Fare İlaçlama Neden Gereklidir.

Kirli maddeleri besin olarak tükettikleri ve kirli ortamlarda yaşadıkları için fare ilaçlama gereklidir. Fare ilaçlama yapılmadığı takdirde tifüs, verem, sıtma, veba, parazitler vb. türde birçok salgın hastalık tetiklenebilir. Bunun dışında ev içerisindeki eşyaların kemirilmesini, ahşap yapıların çökmesini ve elektrik kablolarının kemirilmesini engellemek adına da fare ilaçlama uygulamaları yapılmalıdır.

Fare İlaçlama Firması

Metkim Fare İlaçlama Firması, kemirgenleri etkisiz hale getirmek adına en etkili yöntemleri kullanmakta ve kendinden emin uygulamalarla zararlıların varlığını sona erdirmektedir. Çevrenizde tekrar kemirgenlerle karşılaşmamak ve daha sağlıklı yaşam alanlarına sahip olmak için fare ilaçlama firmamızla iletişim kurarak profesyonel hizmet talep edebilirsiniz.

metkim böcek ilaçlama böcek ilaçlama üsküdar böcek ilaçlama